گروه مالی مارکتینگ برادران فرازی

Farazi Brothers accounting group

گروه مالی مارکتینگ برادران فرازی
گروه مارکتینگ، مالی برادران فرازی

Farazi Brothers accounting groupمعرفی نیروی آماده به کار به شرکت های دولتی و خصوصیFaraziBrothers@gmail.comبازاریابی

برندینگ

حسابداری

مشاوره مالی

حسابرسی داخلی

و...


آموزش خصوصی حسابداری

آدرس دفتر : مشهد
آموزشگاه : مشهد هاشمیه

تهران...Mashhad, Iran

Tehran, Iran


.جهت ارتباط کاری و آموزشی
FaraziBrothers@gmail.comBranding


Marketing


Accounting۳۸ مطلب در آبان ۱۳۹۷ ثبت شده است

آموزش خصوصی، حرفه ای و متفاوت حسابداری توسط دپارتمان برادران فرازی 


مدرس دوره ها:

مدیر مالی و مشاور مالی کمپانی‌های معتبر کشور 

تدریس به صورت خصوصی و نیمه خصوصی 

آموزش تخصصی حسابداری مشهد

گروه مالی آموزشی برادران فرازی

 اگر سرمایه نباشد، کار تحقق پیدا نمیکند؛ اینها دوتا بالند، که تولید ملی با این دو بال حرکت میکند. 

سرمایه ی ایرانی هم احترام دارد، کار ایرانی هم احترام دارد.

 نتیجه‌ی سرمایه و کار عبارت است از تولید ملی. این باید تحقق پیدا کند.


مقام معظم رهبری 


حامی کار و سرمایه ایرانی *  گروه حسابداری برادران فرازی 


حسابداری برادران فرازی


گروه مالی آموزشی برادران فرازی

انجام حسابداری جواهرات، جواهرسازی، طلافروشی و... توسط گروه حسابداری لاکچری برادران فرازی  


امروز به جنبه دیگری از کاربرد حسابداری اشاره میکنم و آن هم حسابداری طلا فروشی است.

در حسابداری طلا فروشی که نوع خاصی از حسابداری را شامل میشود نکات و زیرکی های خاصی وجود دارد. محاسباتی که برای مزد ساخت طلا و جواهرات است به دلیل تفاوتی که دارد باعث میشود تا محاسبات متفاوتی را ارائه دهد. طلافروشی ها به دلیل ارزش بالای دارایی هایشان حاضر نیستند هر کسی را به حریم خود راه دهند در واقع میتوان اذعان کرد ورود به حیطه کاری طلافروشان فقط با داشتن معرف امکان پذیر است. که به نظر من این مورد کاملا عادی و طبیعیست چرا که کوچکترین دارایی در این حرفه بالاترین ارزش را دارد.

در گذشته تمام محاسبات دستی انجام میشد و زرگر ها به شیوه سنتی در دفاتر سیاهه میکردند. اما رفته رفته سیستم های حسابداری مختلفی وارد این حرفه شد و موجودی ریالی و وزنی طلا و جواهرات را محاسبه میکرد این کار اوایل بیشتر برای چاپ اتیکت بر روی محصولات خود را نشان داد. رفته رفته که مباحث مالیاتی برای طلافروشان جدی تر دنبال شد وجود یک حسابدار و سیستم حسابداری مهم تر شد.به طور کلی حسابداری طلافروشی به گونه ای است که باید هم موجودی طلا رو در هر لحظه اعلام کند و هم مقدار ریالی را که مالک بداند اگر به طور آنی با توجه به قیمت انس جهانی یا داخلی و یا هرگونه تغییراتی که با متعاقبا بر نرخ طلا اثر خواهد گذاشت، تصمیم به خرید یا فروش طلا گرفت ، بداند که چه مقدار طلا دارد.

حسابدار باید بتواند تمام این موارد را در دفاتر و سیستم خود در هر لحظه داشته باشد. حتی گاها در روند کار پیش خواهد آمد که با مشتریان و همکاران طلا به صورت امانی جابه جا شود که این بسیار اهمیت دارد و باید حتما حسابها هر روز چک شود.

در کنار این مباحث برای محاسبه مبلغ طلایی که یک مشتری خریداری میکند زیرکی هایی وجود دارد که ممکن است عمدا یا سهوا محاسبات بیشتر نشان داده شود. برای همین منظور فرمول محاسبه و فروش طلا از طرف اتحادیه طلا فروشان به صورت زیر می باشد:

مبلغ روز طلا برای هر گرم + اجرت ساخت هر گرم طلا + سود + ارزش افزوده
حسابداری جواهرات

گروه مالی آموزشی برادران فرازی

شرایط و بازار کار حسابداری در کانادا

در این مقاله سعی در معرفی بازار کار حسابداری در کانادا داریم، همراه گروه حسابداری لاکچری برادران فرازی باشید. 

صنایع مالی برای مدت زمان زیادی یک جزء اصلی صنعت کانادا به حساب آمده است. TSX، بزرگترین بورس کانادا و نهمین بورس بزرگ در جهان بوده و 5 بانک بزرگ کانادا برای مدت زمان طولانی به عنوان برخی از پایدار ترین بانک ها در سراسر جهان محسوب می شوند.

اگرچه رشد مالی در کانادا طی چند سال گذشته آهسته بوده است، با توجه به نرخ بهره های فوق العاده کم و کاهش قیمت نفت، کارشناسان پیش بینی یک تجدید حیات صنعت نفت و گاز را در سال2019 کرده اند. اگر این پیش بینی محقق شود، صنایع اقتصادی نیز در پی آن جهش بزرگی را در پی خواهد داشت.


حسابداری در کانادا

در بسیاری از بخش های سراسر کانادا، روند غالب در امور مالی و حسابداری، در زمینه ابزار دیجیتال و تجزیه و تحلیل داده ها می باشد. توانایی تجزیه و تحلیل داده های بزرگ، به سرعت، در حال تبدیل شدن به مسئولیت اصلی در مشاغل مالی می باشد. به نحوی که تحصیل در کانادا نیز به نوعی سمت و سوی اشتغال را دارد میگیرد.

افراد شاغل در امور مالی به لحاظ فنی، باید زرنگ و دانا بوده و با استفاده از ابزار دیجیتال قادر به کشف و تجزیه داده های انواع منابع باشند. با کمک نرم افزار، افراد شاغل در امور مالی قادر به پیش بینی های مالی و ایجاد استراتژی برای ترویج رشد و افزایش سودآوری می باشند.

پیش بینی و تجزیه و تحلیل، این داده های بزرگ را تبدیل به یک سنگ بنای موفقیت آمیز در بسیاری از بزرگترین سازمان های کانادا کرده است.


حسابداری کانادا

داغترین مشاغل امور مالی و حسابداری در سال 2019

در سال 2019  مشاغل متنوعی در بخش امور مالی و حسابداری موجود می باشد. برخی از مهم ترین مشاغل از جمله حسابداران حرفه ای از این دسته می باشد. با توجه به تخصص گسترده حسابداران عمومی، این شغل در صدر فهرست تقاضای مشاغل مالی می باشد، هر چند انواع شغل های تحلیلگری نیز در تعقیب آن می باشند!


امور مالی و حسابداری در کانادا

در حال حاضر بیش از 675.000 نفر در مشاغل مربوط به امور مالی و حسابداری در کانادا زندگی می کنند. در هر لحظه حدود 16،700 پست کار فعال در این زمینه وجود دارد. متوسط زمان پر شدن یک موقعیت ​​شغلی مالی، 46 روز طول می کشد (میانگین ملی 45 روز است)، که نشانگر تعادل خوبی از فرصت های شغلی و  افراد حرفه ای با استعداد برای پر کردن آن ها است.

تقاضا برای کارشناسان مالی به شدت در تورنتو متمرکز شده است. به علت قرار داشتن TSX در این ناحیه و وجود دفاتر مرکزی بسیاری از بزرگترین بانک های کانادا، تقریبا یک سوم از افراد شاغل در امور مالی در تورنتو و GTA مشغول به کارند.

دیگر شهرستان های دارای روابط سیاسی و اقتصاد قوی، مانند مونترال، اتاوا و ونکوور نیز مکان های بزرگی برای پیشبرد کار امور مالی شما به حساب می آید.


میزان حقوق امور مالی و حسابداری در کانادا

درآمد و حقوق متوسط ​​سالانه 85000 دلار، متخصصان امور مالی و حسابداری را بر قله طیف درآمدی نشانده است. در چشم انداز، با توجه به آخرین سرشماری آماری در کانادا، متوسط درآمد ​​خانوار در کانادا 78،870 دلار می باشد. که این هزینه ها شامل هزینه های زندگی در کانادا نیز می شود. با توجه به حقوق و مزایای بسیار رقابتی، تعجبی ندارد که بخش مالی کانادا به جذب برخی از درخشان ترین استعدادهای کانادا پرداخته است.

مهارت های مالی لازم برای افزایش امکان اشتغال در سال 2019

میزان تقاضای بالا برای کسب مهارت ها و گواهی نامه های مالی منعکس کننده تنوع بخش مالی درکانادا است. اگر هدف شما کار در زمینه حسابداری است، به دست آوردن عناوینی مانند CPA (حسابدار خبره) و CMA (گواهی حسابدار مدیریت) اعتبار رزومه کاری شما را افزایش خواهد داد. اگر شما حرفه امور مالی را به طور کلی در نظر بگیرید، مطالعه بر روی اوراق بهادار کانادا، سرمایه گذاری و شیوه های بانکی و اخذ گواهی نامه هایی که منجر به اثبات تخصص شما شود، راه مناسبی می باشد.

صنایع نیازمند متخصصان امور مالی کانادا

همانطور که انتظار دارید، صنایع مالی و کارفرمایان بیمه بالاترین سهم را در این بخش دارا می باشند. اگر شما به دنبال یک تغییر در زمینه شغلی خود هستید، بسیاری از فرصت ها در صنایع دیگر وجود دارد.

اکثر تجارت ها در کانادا به استخدام کارشناسان مالی برای حفظ منابع مالی و انجام کارهای حسابداری خود، می پردازند. در حال حاضر، شرکت های خرده فروشی، مدیریت، ساخت و ساز و فن آوری اطلاعات نیز به طور جدی استخدام متخصصان امور مالی و حسابداری را در دستور کار خود دارند.


گروحسابداری لاکچری برادران فرازی

 

گروه مالی آموزشی برادران فرازی

انجام کلیه امور پروژه های حسابداری و حسابرسی هتل های پنج ستاره و لاکچری، توسط گروه حسابداری لاکچری برادران فرازی. 


حسابداری، حسابرسی داخلی و مشاوره مالی و .... accounting hotelگروه مالی آموزشی برادران فرازی